Skip to content Skip to footer

Naprawa starego pada – nie wyrzucaj – naprawiaj, ale tylko na oryginalnych częściach

Żywotność sprzętu elektronicznego w dzisiejszych czas to temat dość dyskusyjny. Producenci przyzwyczajają nas do właściwie corocznych premier najnowszych iteracji telefonów, komputerów czy tabletów, a wymiana urządzenia na nowe po zaledwie kilkunastu miesiącach użytkowania nikogo już nie dziwi. Rynek konsol do gier rządzi się jednak nieco innymi prawami. Sprzęt do grania projektowany jest z myślą o wieloletnich cyklach użytkowania, a ewentualna awaria wcale nie oznacza konieczności inwestycji w nowy egzemplarz — dotyczy to oczywiście również peryferii. Poniżej odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto dokonać naprawy starego pada.

Naprawa starego pada do konsoli — oszczędność i gwarancja

Nasz serwis konsol wykona dla Ciebie kompleksową naprawę starego pada — nie musisz już wydawać pieniędzy na zakup nowego sprzętu (lub tańszych, lecz dużo bardziej zawodnych zamienników)! Decydując się skorzystanie z naszej oferty możesz liczyć na:

– kompleksową naprawę pada w cenie około 100 zł,
– diagnostykę i czyszczenie (wewnątrz i na zewnątrz) wliczone w koszt usługi,
– wyłącznie oryginalne części producenta,
– sprawdzenie wszystkich funkcji urządzenia,
– roczną gwarancję.

Naprawiamy pady do wszystkich wiodących konsol na rynku (obecnej i poprzedniej generacji) — PlayStation 4 oraz 5, Xbox One oraz Series X/S, a także Pro Controller do Nintendo Switch.

Wybierając nasze usługi tak naprawdę oszczędzasz pieniądze. Ograniczenie dostaw półsurowców i komponentów negatywnie odbiła się na dostępności kontrolerów do grania, co naturalnie poskutkowało wzrostem cen. Zakup zupełnie nowego egzemplarza do next-genów to wydatek przeszło 300 zł. Problemem może być już samo znalezienie odpowiedniej oferty, gdyż z reguły nie zagrzewają one długo miejsca na sklepowych półkach. Jeśli Twój kontroler sprawia Ci problemy, usunięcie usterki z pomocą profesjonalnego serwisu (z roczną gwarancją) to zatem najlepsze i najbardziej opłacalne wyjście.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi doradcami — udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji o procesie usuwania usterki oraz szacowanej wycenie usługi. Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym wymiarem oferty usług naszego serwisu konsol.

Zostaw komentarz

Serwiskonsol 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone

DARMOWA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.