Skip to content Skip to footer

Wysyłka

  1. Jeśli masz drukarkę to wypełnij formularz zgłoszenia i wydrukuj go lub wypisz odręcznie na kartce potrzebne informacje.
  2. Zapakuj bezpiecznie konsolę/pada, dołącz wydrukowane/wypisane dokumenty.
  3. Zamów kuriera i czekaj na jego przyjazd lub nadaj przesyłkę paczkomatem, na Poczcie Polskiej, itp.
  4. Po dostarczeniu sprzętu na serwis wykonamy jego diagnostykę, uzgodnimy z Tobą koszty naprawy a następnie odeślemy go za pobraniem kurierem (za naprawę płacisz kurierowi).

tanie firmy kurierskie

 

Do przesyłki proszę dołączyć wydrukowany formularz znajdujący się w poniższym linku:

pobierz formularz zgłoszeniowy

Do wyświetlenia dokumentu może być potrzebny Adobe Reader lub inny program zdolny do wyświetlania plików PDF.

Jeśli nie są w stanie Państwo wydrukować formularza – proszę przepisać na kartkę jak najwięcej potrzebnych informacji znajdujących się w formularzu i dołączyć do przesyłki.

Ułatwi to diagnozę usterki i przyspieszy naprawę.

podstawowe rady

adres do wysyłki
Next Gen
Szymon Janiczek
ul. Gospodarcza 24 lok. 1
32-600 Oświęcim
  • Prosimy o dołączenie kartki z krótkim opisem usterki, telefonem kontaktowym i adresem zwrotnym lub wydrukowanym formularzem dostępnym na tej stronie.
  • Konsolę zapakuj bez dodatkowych akcesoriów (chyba, że naprawa dotyczy ich również) w oryginalne pudło lub zastępcze, odpowiadające mu wymiarami.
  • Wysyłając konsolę akceptują Państwo Regulamin Serwisu Next Gen.
Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu sprzętu!

Nie jesteśmy w stanie odpowiadać za usterki transportowe – zwłaszcza za źle zapakowane konsole.
Sprzęt jest odsyłany w  opakowaniu klienta lub w naszym firmowym pudełku. Paczka jest dodatkowo zabezpieczana czarną folią stretch i taśmą bezpieczeństwa. Jeśli odebrane opakowanie jest naruszone, prosimy nie odbierać przesyłki i złożyć niezwłocznie reklamację u przewoźnika.

Gdy napotkasz problem ze swoim sprzętem, istnieje prosta ścieżka, aby uzyskać pomoc. Skorzystaj z adresu podanego na stronie Next Gen: ul. Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim. Wysyłka konsoli do serwisu może odbyć się w bardzo szybki i prosty sposób. Pamiętaj jednak, żeby wraz z opisem usterki, umieścić także swoje dane kontaktowe oraz formularz dostępny na stronie. Dokładnie zabezpiecz urządzenie – o jego stan podczas transportu dbasz przede wszystkim Ty!

Procedura wysyłki sprzętu do serwisu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdemu Klientowi zależy na profesjonalnej obsłudze. Dlatego świadczymy usługi na całym terenie Polski. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkasz, ponieważ wprowadziliśmy serwis konsol w postaci wysyłki do naszej firmy. Zamów kuriera lub skorzystaj z innych dostępnych opcji, takich jak paczkomaty czy Poczta Polska. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane za pobraniem. Dzięki przestrzeganiu tych kroków, cały proces powinien przebiegać sprawnie i bezproblemowo.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz maila, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Serwiskonsol 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone

DARMOWA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.