Naprawa Xbox One

Konsola Xbox One to urządzenie stworzone przez koncern Microsoft, które jest najpoważniejszym konkurentem dla PlayStation. Mówi się nawet, że gracze dzielą się na jeden z dwóch obozów - ,,Team Sony” oraz ,,Team Microsoft”. Niezależnie od tego, do którego z nich Ty należysz z pewnością prędzej czy później spotkasz się z usterką dotyczącą komponentów lub oprogramowania. W Serwisie Konsol Next Gen rozwiązujemy wszystkie problemy związane z funkcjonowaniem wadliwej konsoli - nasi wykwalifikowani pracownicy szybko zdiagnozują problem i jeszcze szybciej naprawią zaistniałą usterkę. W przypadku wysokiej jakości sprzętu warto powierzyć naprawę i serwis profesjonalistom - pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Masz problemy ze swoją konsolą Xbox One?
Zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej występujące problemy i usterki

Podobnie jak w przypadku innych modeli konsol znanych marek, również Xbox One ulega uszkodzeniom, a jego użytkownicy na co dzień borykają się różnego rodzaju usterkami sprzętowymi. Bardzo często są one wynikiem nieodpowiedniej konserwacji i przechowywania konsoli oraz brakiem czyszczenia w wyniku czego gromadzący się kurz może doprowadzić do poważnych usterek wymagających wymiany niektórych układów. Klienci bardzo często skarżą się na głośną pracę urządzenia, problemy z działaniem padów oraz różnego rodzaju usterki związane z pracą napędu, w tym: problemy z odczytywaniem płyt oraz niewysuwanie się płyt z napędu. Często spotykamy się również z poważniejszymi uszkodzeniami wymagającymi wprowadzeniem zmian w oprogramowaniu lub wymianą wadliwych komponentów. Ważne by nie wykonywać żadnych napraw w domu - może się to wiązać z wystąpieniem kolejnych usterek, a to wygeneruje dodatkowe koszty naprawy urządzenia. Problemy wymagające natychmiastowej interwencji to m.in.: pojawienie się błędów systemowych i zapętlenie aktualizacji, zawieszanie się konsoli podczas startu, brak obrazu na HDMI oraz samoistne wyłączanie się sprzętu w trakcie użytkowania. W takich przypadkach ważne jest zdiagnozowanie problemu i jego szybkie usunięcie, które może zostać wykonane jedynie w profesjonalnym serwisie.

Jak dbać o konsolę Xbox One, czyli kilka praktycznych porad dotyczących konserwacji i czyszczenia

Poważnych problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu bardzo często możemy uniknąć stosując się do kilku prostych zasad. Po pierwsze - nie wykonuj napraw na własną rękę, ponieważ nie tylko nie pozbędziesz się problemu, ale możesz przysporzyć sobie kolejnych. Po drugie - wielu użytkowników konsol zapomina o tym jak ważne jest odpowiednie przechowywanie posiadanego sprzętu. Przede wszystkim należy unikać miejsc w pobliżu kaloryfera oraz zamkniętych szafek. Twojej konsoli również nie służy stawianie jej na dywanach lub wykładzinach wykonanych z materiałów syntetycznych na których powierzchni zbierają się ładunki elektrostatyczne. Po trzecie - warto przed rozpoczęciem gry sprawdzić jaki jest maksymalny czas pracy konsoli i przestrzegać zaleceń zawartych w instrukcji. I wreszcie ostatnie - nie zapominaj o czyszczeniu konsoli i regularnym jej odkurzaniu, które a ogromny wpływ na żywotność urządzenia.

Dlaczego my?

Serwis Konsol Next Gen to miejsce, w którym szybko zdiagnozujemy problem z funkcjonowaniem Twojego urządzenia i jeszcze szybciej zajmiemy się jego rozwiązaniem. Tworzymy profesjonalny zespół stworzony z fachowców, którzy zajmą się każdym rodzajem konsoli, w tym urządzeń wyprodukowanych przez firmę Microsoft. Działamy na rynku od ponad 20 lat i możemy pochwalić się doświadczeniem i zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów.

Naprawimy każdą usterkę - szybko, tanio i skutecznie!

Konsola do gier to źródło ogromnej frajdy, ale podczas gry mogą zdarzyć się różne rzeczy. Problemy mogą pojawić się w najmniej odpowiednim momencie - warto wtedy udać się o pomoc do profesjonalistów, którzy nie tylko szybko zdiagnozują problem, ale równie szybko i skutecznie sobie z nim poradzą. W Serwisie Konsol Next Gen zajmujemy się trudnymi przypadkami - bez obaw możesz powierzyć nam uszkodzone urządzenie. Najszybciej jak to tylko możliwe wyeliminujemy usterkę dając Twojej konsoli ,,drugie życie”! Zaufało nam już tysiące klientów w całej Polsce!

Dodatkowe informacje

1. Czas naprawy:
- w przypadku bezpośredniej wysyłki do Centrum Serwisowego Oświęcim 2-7 dni
- dostarczenie sprzętu przez PPK (Punkt Przyjęć Konsol) wydłuża czas naprawy średnio 7-14 dni
2. Jeżeli chcesz w przybliżony sposób określić koszt naprawy Twojej konsoli poszukaj podobnej usterki na liście poniżej.

3. Kierujemy się zasadą, że koszt ekspertyzy odliczany jest od kosztów naprawy (ekspertyza jest wtedy "darmowa").
W przypadku gdy klient nie decyduje się na naprawę (jest np. nieuzasadniona ekonomicznie) ponosi jedynie koszty ekspertyzy (60zł/rbh). W prostych/standardowych do zdiagnozowania przypadkach ekspertyza jest DARMOWA.

4. Opłata za naprawę następuje "za pobraniem" przy odbiorze konsoli przez klienta.

5. Każdy naprawiony sprzęt jest plombowany firmowymi plombami Next Gen oraz otrzymuje pisemne potwierdzenie gwarancji i okresu jej trwania (od 3-12 miesięcy).

darmowa konsoli po naprawieDarmowa dostawa sprzętu do serwisu! Przy naprawie powyżej 250 zł wysyłka zwrotna również za darmo!  

Szczegóły promocji w dziale WYSYŁKA

NAPRAWA EXPRESOWA - nowość w naszej ofercie

Dla bardzo wymagających klientów wprowadzamy możliwość wykonania naprawy ekspresowej w 1 godzinę, na miejscu w Centrum Serwisowym (jeśli tylko technologia naprawy na to pozwala). W tym czasie zapraszamy naszych klientów na darmowy, drobny poczęstunek i kawę w naszej restauracji. Koszt usługi ekspresowej +30%.

Microsoft Xbox One

Reinstalacja systemu (błąd E201 itp.) 60
Czyszczenie lasera (z regulacją) 100
Pełne SPA konsoli i układu chłodzenia, diagnostyka HDD oraz napędu Bluray  do 150
Laser oryginalny (z montażem) 250
Wymiana gniazda HDMI od 180
Wymiana HDD na nowy/większy od 100
Pady XBOX ONE - wszelkie usterki od 30
Przygotowanie konsoli pod Zakład Karny (z certyfikatem) 150-300

NOTA1: Koszt obowiązkowej obsługi serwisowej (diagnostyka) oraz przygotowania laminatu zgodnie z normami IPC (czyszczenie, susznie) wynosi 99 zł i jest wliczony w cenę.

NOTA2: Koszt obowiązkowej obsługi serwisowej (diagnostyka) oraz przygotowania laminatu zgodnie z normami IPC (czyszczenie, susznie) wynosi 99 zł i jest wliczony w cenę, w przypadku konieczności wykonania naprawy połączeń obu procesorów, opłata za drugą sztukę wynosi tylko 79zł