Skip to content Skip to footer
Punkt przyjęć

PPK Chrzanów

Partner: Pro-Phone Serwis telefonów komórkowych
Wskazówka: Centrum Handlowe MAX

ul. Trzebińska 40
Pon - So: 9:00 - 17:00 / Nd: 10:00-20:00

Naprawa konsol Chrzanów – gwarancja sprawnej obsługi

Firma Next Gen od blisko trzydziestu lat zajmuje się serwisem urządzeń Sony, Microsoft i Nintendo. Punkt przyjęć w Chrzanowie gwarantuje szybką obsługę w konkurencyjnej cenie. U nas możliwa jest diagnostyka i naprawa urządzeń takich jak: PSP, PS4, PS5 i innych modeli – zarówno najnowszych, jak i tych, których premiera odbyła się kilka, kilkanaście lat temu.

Profesjonalny serwis konsol w Chrzanowie

Specjalistyczny sprzęt – m.in. mikroskop, myjki ultradźwiękowe, osuszacze, maszyna do montażu BGA – umożliwia nam diagnostykę nawet najdrobniejszych awarii w obrębie tak skomplikowanych części, jak procesory i płyty główne.

Lata doświadczenia i pracy z konsolami takimi jak PSP, PS4, PS5 czy Xbox 360, pozwoliły nam na wypracowanie procedur, które umożliwiają przywrócenie urządzenia do stanu pierwotnego. Wykonujemy reinstalację systemów, czyszczenie i wymianę lasera i wiele innych napraw.

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa i sklepy sieciowe. Istnieje możliwość przygotowania konsoli pod Zakład Karny.

Serwiskonsol 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone

DARMOWA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.