Skip to content Skip to footer

Sony PSP

Ponadczasowy klasyk, który wciąż kryję w sobie całą masą doskonałej zabawy. Mimo że konsola Sony PSP ma już swoje lata (rynkowa premiera sprzętu przypada na przełom lat 2004 oraz 2005), nadal nie brakuje sympatyków kieszonkowego sprzętu ze stajni PlayStation. Nasz serwis dokona dla Ciebie kompleksowej naprawy urządzenia — nasi pracownicy błyskawicznie zlokalizują źródło problemu oraz usuną usterkę, aby Twój sprzęt mógł bez przeszkód służyć Ci przez wiele kolejnych lat.

Sony PlayStation Portable — serwis PSP

Ogromna popularność (także w naszym kraju) pierwszej przenośnej konsoli od Sony sprawiła, że na przestrzeni lat doczekaliśmy się szerokiej gamy modeli sprzętu, a także przynajmniej kilku gruntownych odświeżeni formy. W naszym serwisie naprawiamy wszystkie iteracje PSP — począwszy od klasycznej wersji 1000, poprzez “odchudzone” modele z linii 2000 (Slim) oraz 3000 (Brite), aż po swego rodzaju rewolucję w postaci rozsuwanego wariantu Go!, który został pozbawiony fizycznego napędu UMD.

Dlaczego przenośna konsola Sony wciąż cieszy się sporym zainteresowanie (czego dowodem chociażby znacząca obecność na rynku wtórnym)? Niebagatelną rolę odgrywa tutaj kolekcja fantastycznych tytułów. Co ważne, w dużej mierze są to gry ekskluzywne, które w świetny sposób robią użytek z mobilnej formy urządzenia.

Jak każdy sprzęt elektroniczny (szczególnie, jeśli mowa o nieco bardziej “wiekowych” urządzeniach), PlayStation Portable jest jednak narażone na różnego rodzaju awarie, wynikające z kultury użytkowania lub losowych przypadków. Do najczęstszych powodów wizyty w serwisie należą usterki gałki analogowej, problemy z odczytem płyt UMD, awaria gniazda ładowania czy też uszkodzona matryca.

Serwis Sony PlayStation — naprawa konsoli PSP

Jeśli Twoje PSP nie sprawuje się tak dobrze, jak w dniu premiery, a zabawa z ulubionymi tytułami stała się utrudniona lub wręcz niemożliwa — zapraszamy do naszego serwisu! Usuniemy awarię, dokonując niezbędnej wymiany, regeneracji oraz konserwacji podzespołów, tak by przywrócić Twój sprzęt do pełni sprawności. Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

Najczęstsze usterki SONY PSP
Brak odczytu płyt UMD – tutaj przyczyn awarii może być kilka – od prozaicznego uszkodzenia czujnika wykrywającego obecność plyty poprzez awarię samego napędu UMD aż po awarie płyty głównej (bardzo sporadyczne)
Nie działa pad analogowy – lub samoistnie skręca w jedną stronę – konieczna wymiana jaysticka na nowy (czasami winne jest też złącze silikonowo miedziane pomiędzy płytą główną a joystickiem w konsolach modelu 100x i 200x)
Nie działają przyciski pod ekranem – najczęstszą przyczyną jest zawilgocenie modułu przycisków – pomaga tylko wymiana na nowy
Brak lub zniekształcony obraz – uszkodzenie wyświetlacza LCD – do wymiany
Konsola nie włacza się lub nie ładuje – uszkodzenie zabezpieczeń (spalona/nieoryginalna ładowarka) lub uszkodzony moduł zasilania na płycie głównej.
Serwiskonsol 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone

DARMOWA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.