Przygotowanie konsol pod zakład karny

W Serwisie Konsol Next Gen zajmujemy się profesjonalną naprawą konsol wszystkich znanych marek oraz kompatybilnego z nimi sprzętu. Coraz częściej jednak spotykamy się z zapytaniami o dokonywanie różnego rodzaju ,,przeróbek” i modyfikacji, które mają na celu dopasowanie konsoli do rygorystycznych wymogów panujących w Zakładach Karnych. Klienci często pytają czy jesteśmy w stanie spełnić określone przepisami parametry techniczne i wymagania sprzętowe, które powinno spełniać urządzenie przeznaczone do użytku w Zakładzie Karnym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Takich elementów jest kilka, jednak bardzo ważne jest aby nie wykonywać żadnych modyfikacji na własną rękę - każda ingerencja w mechanizmy urządzenia wymaga profesjonalnego zespołu oraz potwierdzenia jej ważnym certyfikatem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zapraszamy do kontaktu!

Konsola w Zakładzie Karnym - niezbędne modyfikacje sprzętu

Obecność w Zakładzie Karnym wiąże się w głównej mierze z ograniczeniem wolności i uniemożliwieniem niekontrolowanych kontaktów ze światem zewnętrznym. W dobie szerokopasmowego internetu dostęp do sieci wydaje się być nieograniczony, dlatego każde urządzenie przekraczające bramy więzienia powinno być pozbawione elementów i oprogramowania umożliwiającego dostęp do sieci. W tym celu należy zdemontować układy odpowiedzialne za łączność z siecią (w tym moduł Wi-Fi) oraz z innymi urządzeniami znajdującymi się w bliskiej odległości (moduł Bluetooth). Nie wszystkie konsole da się jednak zmodyfikować, a dokonanie przeróbek w niektórych wersjach wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Tutaj pojawiamy się My - Serwis Konsol Next Gen. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz zaufaniem tysięcy klientów - w naszym punkcie naprawy pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy bez problemu poradzą sobie nie tylko z naprawą uszkodzonego sprzętu, ale również z dokonaniem niezbędnych modyfikacji w urządzeniach przeznaczonych do gry w zakładach karnych, na terenie całego kraju.

Krok po kroku, czyli jak wygląda współpraca z nami

Na samym początku warto zapoznać się informacjami dotyczącymi naszych usług, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dostępne są na niej również cenniki poszczególnych usług, które pomogą we wstępnej wycenie - należy pamiętać, że ostateczny koszt może się różnić od wartości podanej w tabeli. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i każdorazowo konsultujemy wszelkie naprawy i modyfikacje z klientem. Konsolę możesz do nas dostarczyć na dwa sposoby - wysyłając ją do nas za pośrednictwem kuriera lub dostarczając sprzęt osobiście do naszego serwisu. Nasi pracownicy na miejscu dokonają wstępnej wyceny i poinformują Cię zarówno o szacowanym koszcie usługi, jak i o przewidywanym czasie oczekiwania na zwrot sprzętu. W przypadku przygotowania konsoli do warunków zakładu karnego, klient otrzymuje stosowny certyfikat potwierdzający wprowadzone zmiany oraz zaplombowaną firmowymi zabezpieczeniami konsolę.

Dlaczego my?

Serwis Konsol Next Gen to firma oferująca usługi związane z naprawą i serwisem konsol wszystkich znanych marek. Naszym ogromnym atutem i udogodnieniem dla klientów jest możliwość skorzystania z jeszcze jednego typu usług, który polega na odpowiednim przygotowaniu urządzenia pod wymogi narzucane przez Zakłady Karne. Nasi wykwalifikowani pracownicy przygotują wstępną wycenę, dokonają modyfikacji w powierzonym im sprzęcie oraz wystawią stosowny do tej okazji certyfikat, potwierdzający wprowadzone zmiany. W Serwisie Konsol Next Gen profesjonalnie zajmiemy się Twoim urządzeniem!

Dodatkowe informacje

1. Czas naprawy:
- w przypadku bezpośredniej wysyłki do Centrum Serwisowego Oświęcim 2-7 dni
- dostarczenie sprzętu przez PPK (Punkt Przyjęć Konsol) wydłuża czas naprawy średnio 7-14 dni
2. Jeżeli chcesz w przybliżony sposób określić koszt naprawy Twojej konsoli poszukaj podobnej usterki na liście poniżej.

3. Kierujemy się zasadą, że koszt ekspertyzy odliczany jest od kosztów naprawy (ekspertyza jest wtedy "darmowa").
W przypadku gdy klient nie decyduje się na naprawę (jest np. nieuzasadniona ekonomicznie) ponosi jedynie koszty ekspertyzy (60zł/rbh). W prostych/standardowych do zdiagnozowania przypadkach ekspertyza jest DARMOWA.

4. Opłata za naprawę następuje "za pobraniem" przy odbiorze konsoli przez klienta.

5. Każdy naprawiony sprzęt jest plombowany firmowymi plombami Next Gen oraz otrzymuje pisemne potwierdzenie gwarancji i okresu jej trwania (od 3-12 miesięcy).

 

Microsoft

Xbox One

Przygotowanie konsoli pod Zakład Karny (z certyfikatem) 250-400

Xbox 360

Przygotowanie konsoli pod Zakład Karny (z certyfikatem) 100-200

Sony

Playstation 4

Przygotowanie konsoli pod Zakład Karny (z certyfikatem) od 150

Playstation 3

Przygotowanie konsoli pod Zakład Karny (z certyfikatem) 100-250

NOTA1: Koszt obowiązkowej obsługi serwisowej (diagnostyka) oraz przygotowania laminatu zgodnie z normami IPC (czyszczenie, susznie) wynosi 99 zł i jest wliczony w cenę.

NOTA2: Koszt obowiązkowej obsługi serwisowej (diagnostyka) oraz przygotowania laminatu zgodnie z normami IPC (czyszczenie, susznie) wynosi 99 zł i jest wliczony w cenę, w przypadku konieczności wykonania naprawy połączeń obu procesorów, opłata za drugą sztukę wynosi tylko 79zł