Naprawa Xbox Series X

Reinstalacja systemu 80
Czyszczenie lasera (z regulacją) 120
SPA konsoli i układu chłodzenia, diagnostyka napędu Bluray 360
Laser oryginalny (z montażem i pełnym czyszczeniem napędu Bluray) 320
Wymiana gniazda HDMI (+ obowiązkowe SPA) 230
Pady  - minimalna opłata serwisowa (w cenie czyszczenie i diagnostyka pada) 100

Najmocniejsza z nextgenowych konsol ze stajni Microsoftu zdążyła już na stałe zadomowić się na rynku — dopływ premier oraz szereg atrakcyjnych opcji abonamentu sprawiły, że wiele dość osób w naszym kraju zdecydowało się na zakup Xbox Series X. Choć konsoli nie sposób odmówić zaawansowania technologicznego, o czym świadczy między innymi możliwość ultra płynnej zabawy w 120 klatkach na sekundę w wybranych tytułach, nie oznacza to niestety, że użytkownicy są w stanie całkowicie wyeliminować ryzyko potencjalnej awarii. Nasz serwis dokona dla Ciebie kompleksowej naprawy tego rodzaju sprzętu.

Xbox Series X — serwis, diagnostyka i naprawa

Naszym zadaniem jest zlokalizowanie źródła usterki — kompleksowa diagnostyka pozwala na odnalezienie problemu oraz szybką wymianę uszkodzonych komponentów, jeśli tak konieczność zaistnieje. Naprawa Xboxa Series X najczęściej powodowana jest wystąpieniem jednej z kilku najpopularniejszych usterek. Uszkodzone gniazda (HDMI lub zasilacz), awaria napędu, a także rozmaite błędy systemowe. W naszej gestii leży zidentyfikowanie awarii oraz opracowanie najbardziej korzystnego planu serwisowania sprzętu.

Choć ten modeli konsoli może poszczycić się stosunkowo krótkim stażem na rynku, możemy już zaobserwować pierwsze oznaki nie do końca idealnego środowiska, w którym jest on użytkowany. Mocno zakurzone pomieszczenia, obecność zwierząt czy nawet dym papierosowy w widoczny sposób odbijają się na kulturze pracy i wydajności sprzętu. Większa ilość generowanego hałasu, wyższa temperatura i wolniejsze działanie systemu to oznaki zbytniego obciążenia wentylatora, które najczęściej spowodowane jest zanieczyszczeniami zalegającymi wewnątrz obudowy. Zalecamy regularną konserwację i czyszczenie, aby konsola zawsze pozostawała w najwyższej formie.

Naprawa Xboxa Series X — profesjonalny serwis sprzętowy

Zależy nam na skutecznym, ale też szybkim rozwiązywaniu problemów sprzętowych naszych klientów. Powierzając nam swojego Xboxa Series X, możesz liczyć na błyskawiczną naprawę, aby jak najwcześniej móc cieszyć się ulubionym hobby.

Masz problemy ze swoją konsolą Xbox Series X?
Zapraszamy do kontaktu!