Naprawa Xbox Series S

Reinstalacja systemu 80
SPA konsoli i układu chłodzenia 180
Wymiana gniazda HDMI (+ obowiązkowe SPA) 190
Pady  - minimalna opłata serwisowa (w cenie czyszczenie i diagnostyka pada) 100

Najmniejsza next-genowa konsola zdecydowanie nie oznacza najsłabszej. Nie oznacza również niestety sprzętu niezawodnego i nawet ona ulega usterkom i awariom. W Next Gen oferujemy jednak rozwiązanie problemów z tym sprzętem. Już teraz naprawa Xbox Series S nie stanowi dla nas żadnego problemu.

 

Większość usterek usuwamy w trybie ekspresowym, by zapewnić Ci płynność podczas grania w ulubione tytuły. Bierzemy na warsztat sprzęt i przypadki, których serwisowania nadal boją się konkurencyjne firmy. Nasz zespół nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań.

 

Nasz serwis dokona dla Ciebie wszystkich najczęstszych usterek, jakie dotykają konsole z rodziny Xbox Series S. W naszej gestii pozostaje precyzyjne zdiagnozowanie źródła problemu, co pozwoli nam szybko i bezboleśnie dokonać wymiany lub renowacji uszkodzonych komponentów. Stawiamy na przejrzystość współpracy - nasi klienci są na bieżąco informowani o konieczności wykonania dodatkowych zabiegów i napraw, jak również o kosztach z tego wynikających.

 

Xbox Series S - serwis, naprawa, konserwacja

 

Najczęstsze powody niedomagania Xbox Series S w dużej mierze pokrywają się z popularnymi przyczynami serwisowania wszystkich konsol — jest to sprzęt stosunkowo nowy, dlatego ciężko mówić tutaj o naturalnym zużyciu materiałów. Do najpopularniejszych usterek należą między innymi uszkodzone gniazda i wejścia (w tym HDMI), uszkodzenie napędu, problemy z odczytywaniem treści czy też błędy systemowe.

 

Niewielu zdaje sobie sprawę, jak wielki wpływ na konieczność serwisowania oraz ogólną kulturę pracy konsoli ma środowisko, w którym ta jest użytkowana. Unoszący się w powietrzu kurz w naturalny sposób osiada wewnątrz naszego Xbox Series S, obciążając tym samym wentylator, co wprost przekłada się na problemy z chłodzeniem, głośniejszą pracę oraz mniejszą wydajność. W naszym serwisie dokonamy dla Ciebie kompleksowego czyszczenia urządzenia, aby w naturalny sposób wydłużyć jego żywotność i szybkość działania.

 

Atrakcyjny cenowo przedstawiciel nowej generacji

 

Xbox Series S umożliwia zabawę z najnowszymi tytułami, co jest nie lada gratką dla tych, którzy pragną cieszyć się nową generacją konsol bez nadwyrężania domowego budżetu. Stosunkowo niska cena oznacza jednak, że musimy się liczyć z pewnymi kompromisami na polu technologicznym, co w praktyce najczęściej oznacza niższą rozdzielczość oraz płynność rozgrywki. Nie jest to jednak wysoki koszt w momencie, gdy mamy do czynienia z ogromną i stale rosnącą biblioteką gier - a z pomocą przychodzi tu również usługa subskrypcyjna w postaci Game Passa. Dzięki temu omawiany sprzęt stanowi naprawdę atrakcyjną opcję dla wielu miłośników elektronicznej rozrywki.

 

Wkrótce będziemy mogli udostępnić dokładny cennik naszych usług. Dopóki to nie nastąpi, zapraszamy do kontaktu przez pocztę elektroniczną, formularz lub telefon.

Masz problemy ze swoją konsolą Xbox Series S?
Zapraszamy do kontaktu!