Naprawa Playstation 5 (PS5)

Playstation 5

SPA - Głośna praca konsoli - poprawa sprawności układu chłodzenia, w cenie pełna diagnostyka konsoli, diagnoza pracy napędu Bluray 360
Brak obrazu - uszkodzone mechanicznie gniazdo HDMI (montaż nowego gniazda wzmacnianego Sony) + obowiązkowe SPA 230
Laser Bluray z wymianą od 400
BLOD (konsola wyłącza się po paru sekundach) od 300

Pomimo stosunkowo niedawnego wejścia na rynek konsol nowej generacji, już teraz możemy zauważyć pojawianie się pierwszych problemów z wydajnością, niewielkich usterek czy pogorszenie stanu technicznego z powodu różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Każdy z tych problemów powinien być czym prędzej rozwiązany, aby móc cieszyć się ze wszystkich funkcji swojego PlayStation 5. Nie wszyscy jednak będą w stanie pomóc, gdyż krótki okres przebywania konsoli na światowym oraz polskim rynku nie pozwolił jeszcze wszystkim punktom naprawczym dokładnie zapoznać się z jej specyfikacją.

Nawet najnowsze PlayStation 5 posiada błędy i usterki

Nawet najnowsze konsole nie są niestety wolne od usterek lub choćby niewielkich problemów. Zastosowanie w nich zaawansowanej technologii sprawia, że ich niewiele firm decyduje się je serwisować. Naprawa PlayStation 5 (PS5) jest jednak potrzebna coraz większej liczbie osób.

Firma Next Gen wrzuca na warsztat już nawet najnowszą generację konsol. Wszystkie czynności przeprowadzamy jak najszybciej, aby każdy Klient mógł czym prędzej korzystać z kupionego sprzętu. Nasz profesjonalny zespół zrobi wszystko, by zapewnić Ci płynne granie we wszystkie ulubione tytuły.

Naprawiamy next-genowe konsole nawet jeśli konkurencja nie chciałaby się tego podjąć

Nasza firma pomoże Ci w rozwiązaniu problemów związanych z wadami technicznymi Twojego PlayStation 5. Chętnie naprawimy usterki w padach i pomożemy podczas problemów z powiązaniem ich z konsolą. Zlokalizujemy i zlikwidujemy usterki powodujące przegrzewanie się całego urządzenia.

Nawet jeżeli konsola się nie włącza, jest zwykle możliwa jej naprawa. Trzeba jednak znaleźć tego powód. W tym celu możesz skorzystać z naszych usług. Nie tylko zidentyfikujemy źródło problemu, ale także usuniemy go, aby z powrotem umożliwić Ci powrót do przyjemnych chwil w grze.

Poznajemy najnowsze konsole już od premiery

Wiemy o licznych błędach, które pojawiają się w nowych konsolach PlayStation 5. Zarówno tych spowodowanych wadliwym oprogramowaniem, jak i tych wynikających z usterek mechanicznych samego sprzętu. Monitorujemy je już od dnia premiery, aby wiedzieć jak uporać się z nimi podczas każdej naprawy. Dzięki temu możemy zapewnić usługi serwisowe, podczas których wyeliminujemy wszelkie problemy.

Zgłoś się do nas ze swoim sprzętem, a my doprowadzimy go do poprzedniego stanu

Jeśli w działaniu Twojego PlayStation 5 pojawiają się jakiekolwiek błędy, czym prędzej zgłoś się do firmy Next Gen. Tylko my zapewnimy Ci naprawę w najwyższym standardzie i poprawimy działanie konsoli. Dzięki temu wszystkie gry śmigać będą w najlepszej jakości na Twoim telewizorze.

Wszystkie informacje o cenach poszczególnych usług udostępnimy już wkrótce. Już teraz zapraszamy jednak do kontaktu za pomocą formularza, maila lub telefonicznie.

Masz problemy ze swoją konsolą Sony PlayStation 5?
Zapraszamy do kontaktu!