Naprawa Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi

Twoja konsola nie działa tak, jak powinna? Oferujemy szybką i niezawodną naprawę Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi. Niezależnie od tego, czy jest to uszkodzenie wyświetlacza, gniazda ładowania czy kontrolera, nasi technicy naprawią Nintendo zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ponadto oferujemy także czyszczenie wnętrza podzespołów konsoli. Jak oddać konsolę do naprawy? Możesz przynieść ją osobiście lub wysłać pocztą. Wypełnij zamówienie naprawy i wyślij urządzenie do nas. Zwrócimy Ci koszty przesyłki i.. zadbamy o resztę!

Masz problemy ze swoją konsolą Nintendo 3DS? Zapraszamy do kontaktu! Kontakt

Najczęściej spotykane problemy

Typowymi problemami dla Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi są:

  • problemy z odczytem kart pamięci
  • wadliwie działające gałki analogowe
  • uszkodzenia mechaniczne wyświetlaczy, obudowy, zawiasów
  • brak zasilania, bateria się nie ładuje
  • wadliwy odczyt ekranu dotykowego

Zalecamy regularną aktualizację systemu na Nintendo aby wszystkie funkcje urządzenia były zawsze aktualne i zoptymalizowane. Jeśli zauważasz problemy z działaniem konsoli na samym początku upewnij się, że bateria Nintendo 3DS jest naładowana. Bateria Nintendo jest ładowana, gdy wskaźnik ładowania (świeci na pomarańczowo podczas ładowania) gaśnie. Inne problemy, takie jak np. wyraźne uszkodzenie ekranu bądź problem z odczytem karty pamięci wymagają już interwencji naszego serwisu.

Lepiej zapobiegać, czyli jak dbać o Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi?

Warto regularnie przecierać przyciski i ekran ściereczką z mikrofibry. Pamiętaj, że ekran może być równie brudny, co ma duży wpływ na przyjemność oraz komfort grania. W tym celu przydatna może być ściereczka z mikrofibry. Ściereczki z mikrofibry nie pozostawiają zadrapań i dodatkowych włókien, będą więc najlepszym wyborem. Ekran przecieraj “długimi liniami” poziomymi, nie używaj ruchów kołowych, ponieważ mogą one “wcierać” brud. Ponadto nigdy nie używaj detergentu. Jeśli powierzchnia Twojego Nintendo jest lepka, delikatnie zwilż szmatkę zwykłą wodą bez żadnych dodatków. Uważaj, aby nie wycisnąć wody, aby nie pozostawiła ona kropelek, które mogą dostać się w szczeliny między ekranem a obudową. Dobrym rozwiązaniem będzie wraz z zakupem Nintendo wyposażyć się w praktyczny ochraniacz na ekran – można go kupić za niewielką kwotę.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz serwis?

Oferujemy szybką i niezawodną pomoc w przypadku wykrycia następujących wad w Twojej konsoli Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi: uszkodzenie płynem, brak dźwięku, przerwa w wyświetlaniu, pęknięcie przycisków, przycisk zasilania bez funkcji, uszkodzenie obudowy, wymiana baterii, uszkodzenia gniazda sieciowego / złącza, problemy z uruchomieniem konsoli, uszkodzenie awaryjne, upadek, błąd oprogramowania, brak obrazu lub wyświetlanie tylko znaków i pasków. Możemy również naprawić inne usterki, które nie są tutaj wymienione.

Dodatkowe informacje

1. Czas naprawy:
– w przypadku bezpośredniej wysyłki do Centrum Serwisowego Oświęcim 2-7 dni
– dostarczenie sprzętu przez PPK (Punkt Przyjęć Konsol) wydłuża czas naprawy średnio 7-14 dni

2. Jeżeli chcesz w przybliżony sposób określić koszt naprawy Twojej konsoli poszukaj podobnej usterki na liście poniżej.

3. Kierujemy się zasadą, że koszt ekspertyzy odliczany jest od kosztów naprawy (ekspertyza jest wtedy “darmowa”).
W przypadku gdy klient nie decyduje się na naprawę (jest np. nieuzasadniona ekonomicznie) ponosi jedynie koszty ekspertyzy (60zł/rbh). W prostych/standardowych do zdiagnozowania przypadkach ekspertyza jest DARMOWA.

4. Opłata za naprawę następuje “za pobraniem” przy odbiorze konsoli przez klienta.

5. Każdy naprawiony sprzęt jest plombowany firmowymi plombami Next Gen oraz otrzymuje pisemne potwierdzenie gwarancji i okresu jej trwania (od 3-12 miesięcy).

Cennik: Naprawa Nintendo 3DS, 3DSi, 3DS XL

problemy z odczytem kart pamięci od 60
wadliwie działające gałki analogowe od 80
uszkodzenia mechaniczne wyświetlaczy, obudowy, zawiasów od 120
brak zasilania, nie ładuje się bateria od 60
wadliwy odczyt ekranu dotykowego od 160